پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 72772
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۶
 •   

  عصرانه کاری بخشداران اهواز با مدیران کل ورزش و نوسازی مدارس خوزستان در حضور الباجی

  با پیگیری و پیشنهاد مهندس الباجی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی عصرانه کاری بخشداران اهواز با مدیران کل ورزش و نوسازی مدارس خوزستان برگزار شد. در این نشست که در دفتر نماینده اهواز برگزار شد  هر کدام از بخشداران غیزانیه ، اسماعیلیه و مرکزی اهواز با ارائه گزارشی از مطالبات و نیازمندی های […]

  با پیگیری و پیشنهاد مهندس الباجی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی عصرانه کاری بخشداران اهواز با مدیران کل ورزش و نوسازی مدارس خوزستان برگزار شد. در این نشست که در دفتر نماینده اهواز برگزار شد  هر کدام از بخشداران غیزانیه ، اسماعیلیه و مرکزی اهواز با ارائه گزارشی از مطالبات و نیازمندی های مناطق محل فعالیت خود خواهان رفع مشکلات مربوطه شدند .

  در ادامه مهندس الباجی ضمن تشکر از آقایان رضایی مدیرکل توسعه و نوسازی مداری و افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت : همه ما خدمتگزار و مدیون این مردم محروم و صبور هستیم و هرچه در توان داریم باید در راه خدمت به آنان بکار بگیریم و نباید هیچ بهانه ای مانع از خدمت رسانی به شهروندان شود.

  نماینده مردم اهواز افزود : در تلاش هستیم با همراهی مدیران استان در قالب نشست های مستمر تحت عنوان “عصرانه کاری” با تعیین یک برنامه ضربتی و کوتاه مدت به تعریف بسته های کاربردی بخشی از مشکلات مناطق محروم ۴ شهرستان را بطور کوتاه مدت مرتفع سازیم . از جمله راهبردهای ما اینست که در کوتاه ترین مدت مدارس فرسوده برچیده و نیازهای ورزشی جوانان مناطق محروم برطرف گردد.
  پس از آن آقایان مهندس رضایی مدیرکل سازمان توسعه و نوسازی مدارس و حیدری مدیرکل سازمان ورزش و جوانان با جمع بندی نیازهای مناطق و بخش های محروم اهواز موارد زیر را در دستور کار خود قرار دادند که بعنوان مصوبات نشست اعلام شد:

  🔹برچیدن حدود ۱۰۰ کلاس کانکسی در قالب پروژه مهر پیش از آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در بخش های سه گانه تابعه اهواز
  🔹تسریع در تکمیل ۹ واحد آموزشی بویژه در بخش غیزانیه و اسماعلیه البته مدرسه ۱۰ کلاسه قجریه ۱ باید مورد استفاده قرار گیرد یا آموزش و پرورش از رهگذر تخصیص سرویس ایاب و ذهاب مشکل دانش آموزان را برطرف کند
  🔹مدارس اسماعیلیه در اولویت فعالیت اداره کل نوسازی قرار خواهد گرفت
  🔹ساخت و احداث زمین ورزشی علی آباد از ماه آینده پس از اهدای زمین از سوی اداره کل ورزش و جوانان آغاز خواهد شد
  🔹اهدای لوازم ورزشی به کلیه تیم های بخش ها و روستاها با معرفی بخشداری ها یا ارائه پروانه ثبت
  🔹تکمیل و تجهیز سالن ورزشی گبیر ۱
  🔹احداث زمین ورزشی در مسیر الهایی بخش مرکزی اهواز
  احداث و تجهیز مدارس علی آباد و انجام مناقصه ساخت مدرسه ۶ کلاسه علی آباد
  🔹۸ مدرسه کوی علوی پیش از مهر ماه نوسازی و تجهیز می شود
  🔹عملیات ساخت چمن و زمین ورزشی عین ۲ نیز از هفته آینده آغاز خواهد شد
  🔹مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون تومان از سوی مدیرکل ورزش جوانان جهت تکمیل و تجهیز مجموعه ورزشی عین ۲ تخصیص یافت و همچنین عملیات اجرایی از شهریور ماه سالجاری آغاز خواهد شد.

   

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.