پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 85686
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۴
 •   

  سخنگوی شورای شهر کوت عبدالله : مدیر کل ورزش و جوانان به تعهداتش عمل نکرد

  سخنگوی شورای شهر کوت عبدالله گفت: از تابستان پارسال مدیر کل ورزش و جوانان استان تا کنون هیچ مصوبه ای در حوزه ورزش برای کوت عبدالله اجرا نشد. حمید باوی بحره در این باره گفت: تیرماه پارسال مدیر کل ورزش و جوانان طی جلسه ای با دیگر مسئولان استان مصوبه ی یک میلیارد تومانی را […]

  سخنگوی شورای شهر کوت عبدالله گفت: از تابستان پارسال مدیر کل ورزش و جوانان استان تا کنون هیچ مصوبه ای در حوزه ورزش برای کوت عبدالله اجرا نشد. حمید باوی بحره در این باره گفت: تیرماه پارسال مدیر کل ورزش و جوانان طی جلسه ای با دیگر مسئولان استان مصوبه ی یک میلیارد تومانی را برای کوت عبدالله در نظر گرفتند که از آن جلسه تا کنون هیچ حرکتی برای عملی کردن مصوبه ی ورزش انجام نشد.

  وی توضیح داد: در کوت عبدالله تنها ۱۵۰ تیم ورزشی داریم که تحت پوشش هیچ سازمانی نیستند.باوی بحره افزود: در سال ۹۷ تحولی در ورودی های شهر را خواهیم داشت که با همراهی استاندار می توانیم مبادی ورودی شهر را به شیوه ای که در شان شهرستان و استان باشد ساماندهی کنیم.عضو شورای شهر کوت عبدالله همچنین یاداور شد: خط قرمز اعضای شورای شهر بحث محدوده ی شهر است که پس از سالها همچنان مشخص نشده است. شهرستان کوت عبدالله بدون داشتن زیرساخت های لازم تشکیل شد. همچنان محدوده ی شهر و شهرستان رسما مشخص نشده است.

  برچسب ها :