پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 81401
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن, ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵
 •   

  صنعت نفت آبادان با شکست سپیدرود برای استقلال خط ونشان کشید

  تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با سه گل سپیدرود رشت را در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر باشگاه های کشور شکست داد تا برای استقلال تهران در مرحله نیمه نهایی جام حذفی خط و نشان بکشد. دو تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و سپید رود رشت از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امروز […]

  تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با سه گل سپیدرود رشت را در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر باشگاه های کشور شکست داد تا برای استقلال تهران در مرحله نیمه نهایی جام حذفی خط و نشان بکشد. دو تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و سپید رود رشت از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امروز پنجشنبه در ورزشگاه تختی آبادان با قضاوت «پیام حیدری» به مصاف هم رفتند و لوسیانو پریرا دقیقه ۳۳، مگنو باتیستا دقیقه ۳۵ و کرار جاسم دقیقه ۳۸ برای زرد پوشان آبادانی گلزنی کردند.

  سپیدرود رشت که بعد از تغییر کادر فنی خود و حضور «علی کریمی» به عنوان سرمربی، موفق به کسب چهار امتیاز از سه بازی شده بود، تلاش داشت در این دیدار نیز موفق ظاهر شود تا شانس بقاء خود را در لیگ برتر افزایش دهد. اما در طرف مقابل شاگردان « فراز کمالوند» سرمربی تیم آبادانی بسیار هوشمندانه بازی کردند تا پس از پیروزی پر گل خود دراین دیدارنشان دهند که استقلال تهران ۱۰بهمن ماه در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کار آسانی مقابل آنها نخواهند داشت.پریرا در دقیقه ۳۵ از روی یک ضربه ایستگاهی گل نخست زرد پوشان آبادانی را به ثمر رساند و مگنو باتیستا دو دقیقه بعد پس از دریافت پاس جاسم کرار از روی نقطه کرنر، دومین گل تیم صنعت نفت را به تور دروازه حریف چسپاند.

  «میلاد جهانی» مهاجم میزبان در دقیقه ۳۸ در موقعیت تک به تک‌ با «محمدحسین» گلر تیم سپید رود قرار گرفت و ضربه این بازیکن توسط دروازبان دفع شد. اما در برگشت جاسم کرار هافبک عراقی تیم صنعت نفت دروازه خالی را باز کرد و تیمش را به گل سوم رساند.به رغم اینکه تیم سپید رود در نیمه دوم تلاش کرد گل های خورده را جبران کند، اما دفاع خوب تیم صنعت نفت و روند تهاجمی آنها مانع از این هدف شد تا پیروزی سه بر صفر برای فوتبال آبادان رقم بخورد.برای تیم صنعفت نفت آبادان در این دیدار سوشا مکانی، علی عبدالله‌زاده، مرتضی اسدی، سعید لطفی، مسعود ابراهیم‌زاده، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، کرار جاسم(۷۲ -طالب ریکانی)، حسین ساکی(۶۱ – حامد پاکدل)، میلاد جهانی و لوسیانو پریرا (۷۸- محمد شادکام ) به میدان رفتند.همچنین ترکیب تیم سپید رود نیز به این شرح بود: سیدمحمد حسین، هادی موسوی(۴۶- علی عباسی)، رضا نورمحمدی، حسین کعبی، میلاد قربانزاده، میثم تهیدست، میثم فردوسی(۶۴- عماد میرجوان)، توحید غلامی، حسین ابراهیمی (۷۷- میعاد یزدانی)، پویا نزهتی و محمد غلامی.

  برچسب ها :