پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 81087
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ دی, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
 •   

  گرد و خاک لیگ برتر را در ایستگاه اهواز متوقف کرد

  دیدار تیم ‌های فولاد خوزستان و پیکان در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر باشگاههای ایران به دلیل گرد و غبار شدید شهر اهواز لغو شد. بر اساس نظر مسئولان سازمان لیگ دیدار تیم‌ های پیکان و فولاد خوزستان از هفته بیستم رقابت های لیگ برتر به دلیل گرد و غبار شدید شهر اهواز لغو […]

  دیدار تیم ‌های فولاد خوزستان و پیکان در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر باشگاههای ایران به دلیل گرد و غبار شدید شهر اهواز لغو شد. بر اساس نظر مسئولان سازمان لیگ دیدار تیم‌ های پیکان و فولاد خوزستان از هفته بیستم رقابت های لیگ برتر به دلیل گرد و غبار شدید شهر اهواز لغو شد.این دیدار که قرار بود از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۹ دی ماه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شود در نهایت لغو گردید و در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی ساعت ۱۵ روز شنبه ۳۰ دی ماه برگزار خواهد شد.

  کاروان دو تیم قصد حرکت به سمت ورزشگاه را داشتند که با اعلام لغو بازی از سوی سازمان لیگ، هر ۲ تیم به هتل محل اقامت خود برگشتند.بنا بر اعلام اداره کل محیط زیست استان خوزستان میزان غلظت گرد و خاک در اهواز به بیش از ۶۶ برابر حد مجاز یعنی ۱۰ هزار میکروگرم بر متر مکعب رسید.تیم فولاد خوزستان در حال حاضر با کسب ۳۳ امتیاز از ۱۹ بازی قبل خود در مکان دوم جدول رده بندی جای دارد.

  برچسب ها :