پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 77798
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
 •   

  تداوم بحران در ورزش خوزستان ؛ مالک موقت باشگاه استقلال اهواز رسما کنار رفت

  مالک موقت باشگاه استقلال اهواز به دلیل حواشی ایجاد شده، طی یک نامه کتبی به مالک اصلی انصراف خود را از ادامه همکاری با این باشگاه اعلام کرد. ایمان عیسی زاده که طبق قرارداد با ارسطو جهانداری، مالک اصلی باشگاه استقلال اهواز برای مدت دو سال مالکیت موقت این باشگاه را در اختیار داشت، به […]

  مالک موقت باشگاه استقلال اهواز به دلیل حواشی ایجاد شده، طی یک نامه کتبی به مالک اصلی انصراف خود را از ادامه همکاری با این باشگاه اعلام کرد.

  ایمان عیسی زاده که طبق قرارداد با ارسطو جهانداری، مالک اصلی باشگاه استقلال اهواز برای مدت دو سال مالکیت موقت این باشگاه را در اختیار داشت، به دلیل حواشی ایجاد شده از سوی تعدادای از هواداران، طی یک نامه کتبی به جهانداری اعلام کرد که دیگر حاضر به ادامه همکاری نیست.

  جهانداری نیز پس از انصراف عیسی زاده از ادامه همکاری، کارون یعقوبی (مدیرعامل سابق باشگاه استقلال اهواز) را به عنوان نماینده تام الاختیار خود معرفی کرد و یعقوبی هم باتوجه به مشکلات فراوان اعلام کرد که نمی تواند با این باشگاه همکاری کند.

  متاسفانه مشکلات این باشگاه و تیم ریشه دار تمامی ندارد و علی رغم این که استقلال اهواز کار خود را به خوبی در لیگ دو کشور آغاز کرده بود و صدرنشین هم بود ولی اکنون روند نامناسب و نگران کننده ای را در پیش گرفته است./ ایسنا

  برچسب ها :