پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 77749
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۶
 •   

  برانکو:این پیروزی اهمیت زیادی داشت

  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید براینکه برد در شهرآورد اهمیت زیادی داشت، گفت: با کسب سه امتیاز به صدر جدول و تکرار قهرمانی نزدیک شدیم.«برانکو ایوانکوویچ» پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل استقلال تهران در شهرآورد پایتخت، تصریح کرد: از کسب این پیروزی بسیار شادمان هستیم و باید به بازیکنانم به دلیل […]

  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید براینکه برد در شهرآورد اهمیت زیادی داشت، گفت: با کسب سه امتیاز به صدر جدول و تکرار قهرمانی نزدیک شدیم.«برانکو ایوانکوویچ» پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل استقلال تهران در شهرآورد پایتخت، تصریح کرد: از کسب این پیروزی بسیار شادمان هستیم و باید به بازیکنانم به دلیل جنگندی بالا در طول ۹۰ دقیقه تبریک بگویم و از آنان قدردانی کنم.

  وی با اشاره به اینکه پرسپولیس به این پیروزی روحیه بخش نیاز داشت، گفت: برتری امروز در یک بازی محکم و فعال صورت گرفت و هرچند تنها یک موقعیت گل روی دروازه ها ایجاد شد، اما هواداران از روش بازی راضی بودند.برانکوبا اشاره به اینکه پرسپولیس استحقاق برتری در دیدار امروز را داشت، گفت:در بخش های متعددی در این دیدار برتر از استقلال بودیم و حریف تنها یک موقعیت نصف و نیمه داشت.

  وی افزود: نمی خواهم از انس در فوتبال صحبت کنم و تنها می گویم که شانس و اقبال بیشتر به سراغ تیم های شجاع می آید و ما شجاع تر از استقلال بودیم.سرمربی پرسپولیس در مورد عملکرد داوران این دیدار، گفت: نمی خواهم در مورد داوری صحبت چندانی داشته باشم. با این حال می دانم بازیکنی که تکل از پشت در آستانه گلزنی انجام می دهد باید از زمین اخراج شود. البته هل دادن داور هم از سوی بازیکن استقلال رخ داد.

  وی در مورد غیبت «مهد طارمی» که دوران محرومیت را سپری می کند، توضیح داد: هرچند طارمی در دو فصل بهترین بازیکن پرسپولیس بود، اما بدون او نیز می توانیم بازی کنیم و نفرات خوبی داریم.اکنون خلیل زاده، منشا و بشار رسن بازیکنان فصل جدید ما هستند که عملکرد خوبی دارند.برانکو در مورد اینکه تاکتیک تیمش در نیمه دوم تنها راسندن توپ به «گادوین منشا» بود، عنوان کرد: در این دیدار سه بازیکن اصلی خود ذا نسبت به قبل نداشتیم و باید به نفرات دیگر فرصت دهیم تا با تیم هماهنگ شوند.

  وی افزود: استقلال در نیمه دوم رو به ارسال توپ های بلند آورده بود و در طرف مقابل به گونه ای کار کردیم تا در ضد حملات، توپ را به علیپور و منشا برسانیم.سرمربی پرسپولیس در مورد تعویض مهاجمانش در نیمه دوم، اظهار داشت: دو مهاجم پرسپولیس عملکرد خوبی داشتند و با تعویض آنها به دنبال این بودیم که توپ را در میانه میدان نگه داریم و خوشبختانه این تصمیمات جواب داد.وی در مورد اثرگذاری منشا در طول بازی، گفت: او بسیار خوب بود و ظیفه اش بود که برای کمک به خط میانی به عقب بازگردد.

  برانکو در پاسخ به سوال خبرنگاری که آیا مشکلات وی با «محسن مسلمان» موجب بروز حاشیه در پرسپولیس نمی شود، افزود: شما از کجا می دانید با این بازیکن مشکلی دارم. از بازیکنانم تلاش و دوندگی در زمین را طلب می کنم و از آنان چیزهی غیرعادی مثل پریدن از برج میلاد به پایین را نخواسته ام.

  وی در مورد جبران شکست در شهرآورد قبلی، گفت: نمی خواهم در این مورد توضیح بدهم، چراکه هر دیدار شرایط خاص خودش را دارد.برانکو در ادامه با اشاره به اینکه اسستقلال با شفر موفق خواهد شد، گفت: تفکرات این مربی را می شناسم و او تیم را به شرایط ایده آل می رساند.سرمربی پرسپولیس در پایان نشست و زمانی که خبرنگاران برای وی دست زدند، گفت: همه از این برد خوشحال هستیم.

  برچسب ها :