پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 77962
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
 •   

  شدت گرد و خاک در خرمشهر موجب ایست قلبی و فوت یک زائر شد

  سخنگوی ستاد اربعین دانشکده علوم پزشکی آبادان از فوت یک زائر در مسیر پیاده‌روی اربعین در مرز شلمچه خبر داد. در برخی نقل قول‌ها علت فوت این زائر ۶۴ ساله را شدت گرد و غبار اعلام کرده‌اند اما نمی‌توان با قطعیت گفت علت فوت وی گرد و غبار بوده است.این زائر امروز در مرز شلمچه […]

  سخنگوی ستاد اربعین دانشکده علوم پزشکی آبادان از فوت یک زائر در مسیر پیاده‌روی اربعین در مرز شلمچه خبر داد. در برخی نقل قول‌ها علت فوت این زائر ۶۴ ساله را شدت گرد و غبار اعلام کرده‌اند اما نمی‌توان با قطعیت گفت علت فوت وی گرد و غبار بوده است.این زائر امروز در مرز شلمچه دچار مشکلات قبلی بوده است و در نقطه صفر مرزی دچار ایست قبلی شده است.

  به محض وقوع این حادثه نیروهای امدادی به کمک این زائر آمدند و در نهایت او را به بیمارستان صحرایی انتقال دادند اما نتوانستند برای او کاری انجام دهند.با توجه به وقوع پدیده گرد و غبار از زائران می‌خواهیم در طول مسیر هر زمان که شدت گرد و غبار افزایش یافت در موکب‌ها استراحت کنند و منتظر مساعد شدن وضعیت جوی باشند. همچنین زائران باید توجه داشته باشند که در طول زمانی که در موکب‌ها هستند به میزان کافی مایعات و سبزیجات استفاده کنند.

  برچسب ها :