پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 86272
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
 •   

  نگهداری در شرایط غیر استاندارد گمرک با درآمد ۶ میلیاردی از جیب مردم!

  این بیت حکایت امروز خریداران خودروهای اروندی و منطقه آزاد و گمرک خرمشهر است. خودروهای مردم خوزستان به دلیل بخشنامه اسقاط حدود ۹۰ روز در گمرک خرمشهر در فضای ازاد زیر افتاب و باد و باران در مکانی نااستاندارد نگهداری می شدند. از طرف دیگر بابت نگهداری در این شرایط غیر استاندارد روزانه ۵۰ هزارتومان […]

  این بیت حکایت امروز خریداران خودروهای اروندی و منطقه آزاد و گمرک خرمشهر است. خودروهای مردم خوزستان به دلیل بخشنامه اسقاط حدود ۹۰ روز در گمرک خرمشهر در فضای ازاد زیر افتاب و باد و باران در مکانی نااستاندارد نگهداری می شدند. از طرف دیگر بابت نگهداری در این شرایط غیر استاندارد روزانه ۵۰ هزارتومان به ازای هر خودرو حق انبارداری می,گرفتند.

  در صورتی که مردم در این وصعیت پیش امده هیچ تقصیری نداشته اند. و هزینه های تصمیم های اشتباه دیگران گردن مردم انداخته شد. از این بابت مبلغی معادل ۶ میلیارد تومان ازجیب مردم استان به ناحق و در سکوت کامل مسوولین برداشته شد. سوال اینجاست که چرا همیشه مردم باید تاوان تصمیمات غلط را بدهند. کجای دنیا این چنین حقوق مردم به این اسانی توسط عده ای سودجو و رانت خوار در جلوی چشم مجریان قانون لگدمال می شود. حرف من با وجدانهای بیدار در استان است که باید جلوی این ظلم و ستم و تعدی به حقوق مردم را بگیرند. نباید مسولین با سکوت خود در مقابل این تعدی منطقه ازاد و گمرک به حقوق مردم بگذارند این ظلم ها به پای کل نظام نوشته شود. از دادستان محترم خوزستان تقاضا مندیم برای جلوگیری از لگد مال شدن حقوق مردم در این مساله ورود کنند و نگذارند بیشتر از این مردم محروم و ولایت مدار استان در این موقعیت خطیر جهانی که همه دشمنان در مقابل نظام ایستاده اند عده ای فاسد بخواهند با این رفتارها بین مردم و نظام فاصله بیاندازند.

  جمعی از خریداران خودروهای اروندی

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. لطفا یه فکری هم به حال رفع توقف پلاک گذاری کنید، با تشکر