پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 85085
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ فروردین, ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
 •   

  قصه مردی که پرستوی معشوق بود و “حبیب”یاران عاشق …

  او همچون پرستو بود…..پرستویی که بهار را گم کرده باشد….پرستو به یک مکان تعلق ندارد .پرستو از همه مرزها می گذرد تا بهار را عاشقانه در بر گیرد.”حبیب” دلهای ما که ” جنت” لیاقت و “مکان”اش ، بود ،پرستوی قصه ۲۷ فروردینِ همه یاران شد….. ۴ فروردین ۹۴ که به آسایشگاه جانبازان برای توشه گرفتن […]

  او همچون پرستو بود…..پرستویی که بهار را گم کرده باشد….پرستو به یک مکان تعلق ندارد .پرستو از همه مرزها می گذرد تا بهار را عاشقانه در بر گیرد.”حبیب” دلهای ما که ” جنت” لیاقت و “مکان”اش ، بود ،پرستوی قصه ۲۷ فروردینِ همه یاران شد…..

  ۴ فروردین ۹۴ که به آسایشگاه جانبازان برای توشه گرفتن گام نهاده بود خاموش تر از همیشه بود. بطوریکه پس از درخواست خبرنگاری برای معرفی یکی از حاضران برای گفتگوی با او ، به ایشان گفتم که او آسمانی تر و مشتاق تر از همه ماست ! قدر لحظه‌ها را بدان و پای کلامش نشین…!این عادت پرستوها ست که با حس کردن بهار ، بیقرارتر و خاموش تر میشوند و فقط بالِ بیشتری میزنند تا هرچه زودتر بهاری شوند…..!!!

  او سالها در جبهه ها حضرت بهار را می جست و هربار دست از پا درازتر با سینه ای که مالامال از درد بود بازمیگشت اما میخندید و پیام آور لبخند و شادی میشد و هرگز امیدش را از دست نمیداد ، گویی میدانست که روزی صدای بهار ، او را بخود خواهد خواند.سرانجام پس از سالها که بدنبال گمشده اش می گشت در ۲۷ فروردین ۹۴ چشمانش در چشمان بهار گره خورد و تا همیشه همسفر فصل تازگی و طراوت شد …….بهاری که گمشده او بود…….حبیب روزی دوباره با بهار برمیگردد تا این بار ، گوش جان به فرمان حضرت موعود سپارد که آخرین بهار آفرین قصه یلدای انسانهاست……و کاش ماهم جان ایمان مان را تا آنروز بسلامت از خطرها و گزندها برهانیم و در رکابشان باشیم ……..

  🔸بیاد همسنگر دیروز
  🔸و مقیم رضوانِ امروز
  🔸شهید مدافع حرم
  🌹حاج حبیب جنت مکان
  ▪محمد (ناصر) چوپان▪
  ۲۷ فروردین ۹۷

  برچسب ها :