پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 57976
 • تعداد نظرات : ۶ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مرداد, ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۲
 •   

  لوله سازی اهواز یا قلک توسعه اصفهان!

  با اینکه خوزستانی ها منتظر واکنش های صریح نمایندگان مجلس در مقابل اصفهانی ها برای جلوگیری از انتقال آب بودند اما این جماعت در صنایع استان نیز نفوذ کردند. از انجایی که یکی از وظایف اساسی و مهم نمایندگان مجلس نظارت بر دستگاه ها به عنوان چشم بینای مردم است اما نظارت این نمایندگان در […]

  با اینکه خوزستانی ها منتظر واکنش های صریح نمایندگان مجلس در مقابل اصفهانی ها برای جلوگیری از انتقال آب بودند اما این جماعت در صنایع استان نیز نفوذ کردند. از انجایی که یکی از وظایف اساسی و مهم نمایندگان مجلس نظارت بر دستگاه ها به عنوان چشم بینای مردم است اما نظارت این نمایندگان در این حوزه نشان از ضعف شدید انها دارد. شاید بی اطلاعی نمایندگان مجلس اهواز با صنایع از بزرگترین آسیب هایی است که صنایع استان را بدل به حیاط خلوطی برای اصفهانی ها و کرده است. به نظر می آید نمایندگان باید هرچه زودتر این حیاط خلوت را بشناسند و در نفوذ اصفهانی ها در این شرکت را ببندند.

  607_orig

  هم اکنون از میان همه اعضای هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز تنها شخص مدیر عامل کنونی خوزستانی (غیر اهوازی) است. اعمال پروژه های میلیونی و برون سپاری بخش اعظمی از فعالیت های اقتصادی به پیمانکاران اصفهانی ضربه سنگینی بر پیکره اقتصاد این شرکت صنعتی وارد کرده است. افزایش نارضایتی کارگران از مدیریت شرکت از دیگر نقدهای وارد بر تیم مدیریتی است. افزایش شمار چشمگیر مصدومان و کشته شدن کارگران بر اثر حجم زیاد کار و قطع کمک های مالی به انها فضای نارضایتی را میان کارکنان ایجاد کرده است. در میان طیف متخصص این شرکت نیز بی انگیزگی موج می زند. وقتی نیروهای متخصص ببینند اعضای هیت مدیره از شخصیت هایی گزینش شده اند که حتی و فقط یک ساعت سابقه کار صنعتی را ندارند و این رویه در نهایت می تواند باعث هدر رفتن سرمایه های انسانی شرکت شود. هم اکنون لوله سازی اهواز توسط اصفهانی در هیت مدیره هدایت و برنامه ریزی می شود

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۶
  1. خوزستانی غیر اهوازی یعنی چه؟

  2. مدتی پیش دو کارگر در شرکت لوله سازی اهواز فوت شدند که یکی از انها به علت پایین بودن سطح ایمنی کار بود.

  3. مگر لوله سازی نیروی کارامد و متخصص نداره که از اصفهانی و بازنشسته ها استفاده می کنیم. آخه تا کی باید باج بدیم به اینهاااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  4. یک کارگر دیگر

   یکی از کارگران بدلیل ناراحتی قلبی که داشته توی محل کار حالش خراب میشه و در بیمارستان فوت کرده نفر دوم هم که حادثه بوده

  5. یک کارگر دیگر

   تا اونجایی که من خبر دارم یه نفر از هیئت مدیره لوله سازی اصفهانی هست که اون هم نماینده یکی از سهامدارها هست بقیه همه خوزستانی هستن و یکی از اون خوزستانی ها خانوادش در اصفهان زندگی میکنن.
   از پنج نفر یک دزفولی یک شوشتری دو بختیاری و یک اصفهانی هستن.

  6. یک کارگر دیگر

   احتمالا جدیدا غیر از اهواز بقیه شهرها از شمول تابعیت خوزستان خارج شدن ??