پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 83091
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
 •   

  رئیس سابق سیا: ترامپ بی ثبات، بی منطق، بی تجربه و فاسد است

  تارنمای خبری «هیل» در مطلبی نوشت: جان برنان رئیس سابق سیا ترامپ را فردی بی ثبات، بی منطق، بی تجربه و فاسد خطاب کرد. این تارنمای خبری افزود: برنان روز گذشته در مصاحبه ای با شبکه «ام اس ان بی سی» گفت که رئیس جمهوری صلاحیت لازم برای انجام وظایف فرماندهی کل قوا را ندارد، […]

  تارنمای خبری «هیل» در مطلبی نوشت: جان برنان رئیس سابق سیا ترامپ را فردی بی ثبات، بی منطق، بی تجربه و فاسد خطاب کرد. این تارنمای خبری افزود: برنان روز گذشته در مصاحبه ای با شبکه «ام اس ان بی سی» گفت که رئیس جمهوری صلاحیت لازم برای انجام وظایف فرماندهی کل قوا را ندارد، مخصوصا در زمانی که تجاوز نظامی از سوی روسیه و کره شمالی در حال افزایش است.

  برنان ادامه داد: کشور ما نیاز به اطمینان دارد تا ما بتوانیم با پوتین که یک بار دیگر در جبهه نظامی عرض اندام می کند روبرو شویم، ما بتوانیم با کره شمالی مواجه شویم، بتوانیم با این مسائل روبرو شویم. در صورتی که ما شخصی را در دفتر ریاست جمهوری کاخ سفید داشته باشیم که بی ثبات، بی منطق، بی تجربه و فاسد باشد، ما واقعا شرایط طوفانی در پیش رو داریم.رئیس سابق سیا اظهار داشت که ترامپ به جای انتشار توئیت در مورد الک بالدوین (برای انتقاد از اجرای نقش وی در برنامه ‘پخش زنده شنبه شب’) باید پاسخی به ریاست جمهوری روسیه می داد. برنان گفت: حس تشخیص اولویت هایت کجاست؟پوتین پیش از این اعلام کرده بود که سیستم های دفاع موشکی در برابر موشک های توسعه یافته آن ها بی استفاده هستند و این موشک ها قابلیت رسیدن به هر هدفی در جهان را دارند.

  برچسب ها :