پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 82985
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
 •   

  امام خامنه ای : آن‌چه که قدرت‌های بزرگ می‌خواهند لزوماً شدنی نیست

  وزیر اوقاف سوریه و هیأت همراه ظهر پنج‌شنبه با رهبر انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ظهر امروز در دیدار وزیر اوقاف سوریه و هیأت همراه با ایشان، خاطرنشان کردند: سوریه امروز در خط مقدم قرار گرفته و وظیفه‌ ماست که از ایستادگی سوریه حمایت کنیم. جناب آقای بشار اسد رئیس جمهور […]

  وزیر اوقاف سوریه و هیأت همراه ظهر پنج‌شنبه با رهبر انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ظهر امروز در دیدار وزیر اوقاف سوریه و هیأت همراه با ایشان، خاطرنشان کردند: سوریه امروز در خط مقدم قرار گرفته و وظیفه‌ ماست که از ایستادگی سوریه حمایت کنیم. جناب آقای بشار اسد رئیس جمهور محترم سوریه در چهره‌ یک مبارز و مقاوم بزرگ ظاهر شد؛ تردید در او به وجود نیامد و ثابت ایستاد. این برای یک ملت خیلی مهم است.

  ایشان اظهار کردند: این ملت‌های مسلمانی که شما می‌بینید در حال ذلت زندگی می‌کنند، این ملت‌ها ذلیل نیستند، رهبران‌شان ذلیل‌اند. اگر یک ملتی رهبرانی داشت که آن‌ها احساس عزّت کردند به اسلام و به هویّت خودشان، آن ملت عزیز خواهد شد. دشمن با یک چنین ملتی کاری نمی‌تواند بکند.ایشان یادآور شدند: ما وارد چهل سالگی انقلاب شدیم. از روز اول همه‌ِی قدرتهای درجه‌ی یک دنیا علیه ما دست به دست هم دادند و اقدام کردند، هم آمریکا، هم شوروی، هم ناتو، هم ارتجاع عرب و منطقه، همه دست به یکی کردند. ولی ما از بین نرفتیم و رشد کردیم. این معنایش چیست؟ اولین معنای این حرف این است که آنچه که قدرت‌های بزرگ می‌خواهند لزوماً شدنی نیست.رهبر انقلاب اسلامی ادامه دادند: این مساله به ملت‌ها فهم و ادراک می‌دهد و این معرفت به آن‌ها امید و قدرت می‌بخشد. پس اگر ما و شما و بقیه‌ عناصر اهل مقاومت در منطقه تصمیم‌مان قاطع باشد، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.