پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 92362
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مهر, ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴
 •   

  نامه ای سرگشاده به هنرمندان ونخبگان عرب خوزستان برای ماهورا!

  مرسوم و معمول است که مخاطبان نامه های سرگشاده مدیران و مسئولان باشند و علی القاعده خطاب به یک شخصیت حقیقی هست که جایگاه حقوقی داشته باشد. سرگشاده یاسر گشوده می نویسند تا افکار عمومی از آن مطلع شده بدینوسیله شخصیت موردنظرنیز ازکانال های مختلف درجریان قرار می گیرد و روابط عمومی ها ناچار به […]

  مرسوم و معمول است که مخاطبان نامه های سرگشاده مدیران و مسئولان باشند و علی القاعده خطاب به یک شخصیت حقیقی هست که جایگاه حقوقی داشته باشد. سرگشاده یاسر گشوده می نویسند تا افکار عمومی از آن مطلع شده بدینوسیله شخصیت موردنظرنیز ازکانال های مختلف درجریان قرار می گیرد و روابط عمومی ها ناچار به عرض مدیرخواهند رساند و چون قبلا به اطلاع افکار عمومی رسیده امکان بایگانی یاسانسور عملا گرفته می شود.

  اماخواندن مطلبی درنمای بسته باسو تیتر: شرافت مردم عرب  خوزستان می گوییم. درصفحه اول ایران فرهنگی ، دغدغه های بحق علیرضاجلالی تهیه کننده فیلم ماهور انگارنده ر ابر آن داشت تا متنی تهیه و مخاطبان خاص بنده هنرمندان ونخبگان عرب خوزستان باشند همان هایی که بحث وجدلشان در فضاهای مجازی گاه انقدر سیاسی می شود که همه چیز را با عینک سیاسی می بینند و تحلیل می کنند ام اهنر و فرهنگ را که مهمترین دستاوردهای اسلاف و نیاکان است به بوته فراموشی می سپارند و یاکم اهمیت می شمارند.

  درحالی که بعضا سهوا یا عمدا بوسیله قوانین نانوشته احساسات مردم غیورعرب خوزستان راجریحه دار می کنند هستنند انسان های روشن ضمیری که حقایق و واقعیت ها درخصوص این قوم شریف درک کرده و با ماه هات حقیق پژوهش و مطالعه برای ثبت ماندگار در تاریخ حماسه هنری میافرینند. اما افسوس در استانی که اکثریت آنرا مردم شریف عرب شکل می دهند اثرهنری که به ادعای تهیه کننده ازشرافت مردم عرب درآن گفته می شود استقبالی از فیلم نمی شود

  یا اکران آن دربدترین ساعات باشد نگارنده بعنوان یک روزنامه نگارصرف نظر از سهل انگاری یابی تفاوتی ارشاد.جسارتا هنرمندان و نخبگان را نیز بی تقصیر نمیدانم. آقای جلالی در بخشی ازفرمایشات خود می گوید:اتفاقا ما از جلگه زیبا و سر سبزخوزستان قاب هایمان را انتخاب کنیم ما ازعرب های خوزستانی باتمام شرافت شان فیلم ساختیم …حالاهم این خوزستانی ها بسیار مظلوم هستنند. لذا ضمن تشکر از اظهار لطف و محبت تهیه کننده فیلم ماهورا و سایر دست اندرکاران فیلم ازعموم مردم شریف عرب بویژه هنرمندان ونخبگان دعوت میکنم حتما و با خانواده ازتهیه کننده فیلم حمایت کنیم من نقدایشان را وارد میدانم و جامعه هنری و نخبگی عرب خوزستان رابه تماشای فیلم دعوت میکنم.بااحترام وسپاس..

  کریم طالقانی

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.