پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 91550
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ شهریور, ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
 •   

  جزییات ثبت‌نام کارشناسی ارشد در دانشگاه شهید چمران اهواز

  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در سال تحصیلی ۹۷-۹۸، ۸۴۶ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۱۶۳ نفر در مقطع دکترا از طریق آزمون در دانشگاه پذیرفته ‌شده‌اند. علیرضا جلیلی‌فر اظهار کرد: ثبت‌نام اینترنتی پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ از روز گذشته (۱۸شهریورماه) آغاز شده است و […]

  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در سال تحصیلی ۹۷-۹۸، ۸۴۶ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۱۶۳ نفر در مقطع دکترا از طریق آزمون در دانشگاه پذیرفته ‌شده‌اند. علیرضا جلیلی‌فر اظهار کرد: ثبت‌نام اینترنتی پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ از روز گذشته (۱۸شهریورماه) آغاز شده است و تا فردا (۲۰ شهریورماه) ادامه دارد. پذیرفته‌شدگان باید بر اساس نام‌خانوادگی، ثبت‌نام اینترنتی خود را انجام دهند. در این مرحله دانشجویان یک کد رهگیری دریافت می‌کنند.

  وی افزود: پس از انجام ثبت‌نام اینترنتی، پذیرفته‌شدگان باید روز بعد با در دست داشتن مدارکی مانند کارت ملی، شناسنامه، گواهی فارغ‌التحصیلی، فرم‌های لازم برای ثبت‌نام و سایر مدارک لازم که در سایت دانشگاه ذکر شده است، برای ثبت‌نام حضوری به بخش آموزش دانشکده خود در دانشگاه مراجعه کنند.معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز تصریح کرد:‌ برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ در مجموع ۸۴۶ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری و ۱۹۵ نفر نیز از طریق استعدادهای درخشان در ۱۲۶ رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه و ۴۵ رشته در پردیس بین‌الملل دانشگاه پذیرفته می‌شوند.جلیلی‌فر ادامه داد: ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکترا در دانشگاه به اتمام رسیده است و در این مقطع امسال ۱۶۳ نفر از طریق آزمون و ۱۹ نفر از طریق استعدادهای درخشان در ۷۲ رشته، در دانشگاه شهید چمران اهواز و ۱۸ رشته دکترا در پردیس بین‌الملل دانشگاه پذیرفته می‌شوند.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.