پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 86832
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
 •   

  یک فنجان کتاب داغ!

  امروزه کافه کتاب‌ها یکی از جدیدترین شیوه‌های ترویج کتاب‌خوانی است و در شهرهای بزرگ دنیا کافه کتاب‌ها محلی برای پاتوق‌های فرهنگی است، جایی که در کنار سرو قهوه یا چای به مطالعه یا بحث‌های فرهنگی پرداخته می‌شود.   پاتوق فرهنگی ⭕مدیر کافه – رستوان کارون معتقد است که کافه کتاب نباید تنها به سرو نوشیدنی […]

  امروزه کافه کتاب‌ها یکی از جدیدترین شیوه‌های ترویج کتاب‌خوانی است و در شهرهای بزرگ دنیا کافه کتاب‌ها محلی برای پاتوق‌های فرهنگی است، جایی که در کنار سرو قهوه یا چای به مطالعه یا بحث‌های فرهنگی پرداخته می‌شود.

   

  پاتوق فرهنگی

  ⭕مدیر کافه – رستوان کارون معتقد است که کافه کتاب نباید تنها به سرو نوشیدنی و خوارکی و خواندن کتاب بپردازد بلکه کافه کتابی موفق خواهد بود که پاتوق فرهنگی باشد و جریان سازی کند به طوری که هر چند وقت یک بار خوانش کتاب و برگزاری تئاتر داشته باشد و برنامه های فرهنگی از این دست هر چند وقت یک بار در آن برگزار شود.

  اهواز قدیم در قاب تصویر

  ⭕عکس‌های جمع‌آوری شده در کافه – رستوران کارون از مناطق و مکان‌های مختلف اهواز قدیم است. هرچند این تصاویر از کیفیت بالایی برخوردار نیستند اما خاطرات گذشته را تداعی می‌کنند.کافه رستوران کارون مکانی دنج برای دورهمی های شماست.امیدواریم از کافه – رستوران کارون لذت کافی را ببرید.میزبان شماییم در کارون با :

  🎗بوفه رایگان

  🥧پیش‌غذا، دسر و انواع مخلفات

  ☕انواع چای و قهوه اصل (تلخ، ایتالیایی، عربی، ترکی و…)

  🍵انواع دمنوش طبیعی

  شماره تماس: ‏‪۰۹۱۶ ۳۰۹ ۸۸۳۱‬‏

  برچسب ها :