پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 85689
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳
 •   

  اهدای کتاب به کتابخانه خوزستان ‌شناسی با حضور فعلان اجتماعی در اهواز

  مراسم اهدای کتاب به کتابخانه خوزستان شناسی با حضور جمعی از نویسندگان و فعالان حوزه کتاب عصر پنج شنبه در اهواز برگزار شد. این نشست از سوی دوستداران کتاب و با اهدای بیش از ۳۷ عنوان کتاب به کتابخانه تخصصی خوزستان شناسی برپا شد.«خلیل ناصری پور» مدیر و موسس کتابخانه خوزستان شناسی ضمن تشریح فعالیت […]

  مراسم اهدای کتاب به کتابخانه خوزستان شناسی با حضور جمعی از نویسندگان و فعالان حوزه کتاب عصر پنج شنبه در اهواز برگزار شد. این نشست از سوی دوستداران کتاب و با اهدای بیش از ۳۷ عنوان کتاب به کتابخانه تخصصی خوزستان شناسی برپا شد.«خلیل ناصری پور» مدیر و موسس کتابخانه خوزستان شناسی ضمن تشریح فعالیت های این نهاد فرهنگی گفت: این کتابخانه به صورت شخصی یکسال پیش راه اندازی شد و هم اکنون در حال تکمیل کتاب های خوزستان شناسی در همه زمینه ها هستیم.

  این خیر کتابخانه ساز افزود: کتاب های همه اقوام و شهرهای خوزستان به صورت تفکیک شده در کتابخانه نگهداری می شود و استفاده برای همه پژوهشگران و علاقمندان به خوزستان شناسی رایگان است.کتابخانه تخصصی خوزستان شناسی واقع در اهواز، کیانپارس، انتهای خ ۱۲ شرقی همه روزه عصرها جهت استفاده عموم باز است.

  گزارش تصویری از : عدنان مجدم

   

  برچسب ها :