پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 71631
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
 •   

  آیت الله فرحانی : انگیزه اصلی رشادت‌های شهیدان حضور مستمر در خط ولایت و مهدویت بود

  انگیزه اصلی رشادت‌های شهیدان حضور مستمر در خط ولایت و مهدویت بود/ نهادینه‌کردن فرهنگ ولایت و مهدویت در جامعه یک امر ضروری است.نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر لزوم نهادینه‌کردن فرهنگ ولایت و مهدویت در جامعه، گفت: انگیزه اصلی رشادت‌های شهیدان حضور مستمر در خط ولایت و مهدویت بود. آیت‌الله عبدالکریم […]

  انگیزه اصلی رشادت‌های شهیدان حضور مستمر در خط ولایت و مهدویت بود/ نهادینه‌کردن فرهنگ ولایت و مهدویت در جامعه یک امر ضروری است.نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر لزوم نهادینه‌کردن فرهنگ ولایت و مهدویت در جامعه، گفت: انگیزه اصلی رشادت‌های شهیدان حضور مستمر در خط ولایت و مهدویت بود.

  آیت‌الله عبدالکریم فرحانی شامگاه جمعه در یادواره شهدای مقاومت کمیته امداد استان خوزستان، اظهار کرد: دشمنان اسلام دریافتند که در پس این انقلاب یک تفکر و فرهنگ عظیمی است که باعث شکوفایی و اقتدار آن شده است.وی در ادامه عنوان کرد: امروز دانشگاه‌های بزرگ دنیا در بررسی فرهنگ شهادت و ولایت هستند و به این نتیجه رسیده‌اند که انگیزه اصلی رشادت‌های شهدای هسته‌ای، شهدای امنیت و شهدای دفاع مقدس حضور مستمر در خط ولایت و مهدویت است.

  نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: این شهدا از همه تاریخ بزرگ‌تر هستند، چون این فرهنگ را با جان و دل دریافت کرده‌ند و در مسیر ولایت و مهدویت به شهادت رسیدند. فرحانی تصریح کرد: ما اگر به دنبال این هستیم تا به امر مقام عظمای ولایت عمل کنیم و در همه عرصه‌ها آماده و مهیا باشیم، ابتدا باید فرهنگ ولایت و مهدویت را در جامعه نهادینه کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.