پایگاه خبری تحلیلی عصر ما
 • کد خبر : 71866
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
 •   

  پیکر پاک ۱۵ شهید دوران مقدس شناسایی شد

  کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از شناسایی هویت پیکر پاک و نورانی ۱۵ شهید تازه تفحص شده متعلق به استان های خراسان رضوی، خوزستان، کرمان و مازندران که در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیده‌اند، خبر داد.به گزارش روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح،اسامی و مشخصات این شهدا بدین شرح […]

  کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از شناسایی هویت پیکر پاک و نورانی ۱۵ شهید تازه تفحص شده متعلق به استان های خراسان رضوی، خوزستان، کرمان و مازندران که در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیده‌اند، خبر داد.به گزارش روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح،اسامی و مشخصات این شهدا بدین شرح اعلام شده است.

  ** استان خراسان رضوی:
  شهید غلامعلی صیدی، فرزند حبیب الله، متولد ۱۳۲۵، اعزامی از استان خراسان رضوی که در سال ۱۳۶۲ به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
  شهید حسن سلیمانی، فرزند علی اکبر، متولد ۱۳۲۵، اعزامی از استان خراسان رضوی که در سال ۱۳۶۲ به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
  شهید محمد جواد حسن زاده فهیمی، فرزند شکرالله، متولد ۱۳۴۴، اعزامی از استان خراسان رضوی که در سال ۱۳۶۲ به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
  شهید مجید پیاده امرغان، فرزند رمضان، متولد ۱۳۴۳، اعزامی از استان خراسان رضوی که در سال ۱۳۶۲ به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
  شهید محمدرضا حیدری، فرزند رحمان، متولد ۱۳۴۳، اعزامی از استان خراسان رضوی که در سال ۱۳۶۳ به جنگ اعزام و در عملیات بدر؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
  شهید سید حسین پورمحمدی، فرزند سید حسن، متولد ۱۳۴۵، اعزامی از استان خراسان رضوی که در سال ۱۳۶۲ به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

  ** استان خوزستان:
  شهید رضا شجاعی، فرزند مندنی، متولد ۱۳۴۱، اعزامی از استان خوزستان که در سال ۱۳۶۲ به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
  شهید سید ماندنی موسوی، فرزند سید حمدالله، متولد ۱۳۴۳، اعزامی از استان خوزستان که در سال ۱۳۶۲ به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
  شهیدعبدالکریم کجباف، فرزند محمد مهدی، متولد ۱۳۴۶، اعزامی از استان خوزستان که در سال ۱۳۶۵به جنگ اعزام و در عملیات کربلای ۴؛ منطقه عملیاتی ام الرصاص به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
  شهید غلامحسین دیمی، فرزند حسن، متولد ۱۳۴۰، اعزامی از استان خوزستان که در سال ۱۳۶۱ به جنگ اعزام و در عملیات رمضان ؛ منطقه عملیاتی شرق بصره«کتیبان» به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

  ** استان کرمان:
  شهید محمدعلی صادقی، فرزند حسن، متولد ۱۳۲۱، اعزامی از استان کرمان که در سال ۱۳۶۳به جنگ اعزام و در عملیات بدر؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
  شهید عباس اسدی پورگوکی، فرزند ماشالله، متولد ۱۳۳۷، اعزامی از استان کرمان که در سال ۱۳۶۳ به جنگ اعزام و در عملیات بدر ؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
  شهید اسماعیل هنری ، فرزند محمدحسین، متولد ۱۳۲۱، اعزامی از استان کرمان که در سال ۱۳۶۳ به جنگ اعزام و در عملیات بدر؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

  **استان مازندران:
  شهید کریم بهمنی، فرزند رجبعلی، متولد ۱۳۴۵، اعزامی از استان مازندران که در سال ۱۳۶۳ به جنگ اعزام و در عملیات بدر؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
  شهید علی اکبر آویش، فرزند رضا، متولد ۱۳۳۵، اعزامی از استان مازندران که در سال ۱۳۶۵ به جنگ اعزام و در عملیات کربلای۴؛ منطقه عملیاتی ام الرصاص به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.