عصر ما
پربازدید ترین ها
 • امام جمعه خرمشهر : به کوری چشم سوء استفاده گران به خرمشهر در زبان محلی محمره میگویم - 579 بار

 • دکتر کریم سورای به ریاست دانشگاه پیام نور اهواز منصوب شد - 143 بار

 • امروز علی ساری؛ مردم بود! - 113 بار

 • پیشرفت نسبی مذاکرات با عربستان سعودی/ دو پلیس خاطی جده محاکمه شدند - 109 بار

 • در شورای اداری استان خوزستان با حضور رئیس جمهور چه گذشت؟ / اعتراض نماینده اهواز به ابتکارجلسه را متشنج کرد - 109 بار

 • روایت جهانگیری از گفتگو با رهبری درباره اصلاح‌طلبان/رابط مستقیم اصلاح‌طلبان شدم/رهبری استقبال کردند - 100 بار

 • مضیف حاج عبدالله در جزیره ” صلبوخ” / ۳۰ دانشجوی رشته هنر و معماری چگونگی ساخت مضیف عربی را فراگرفتند - 92 بار

 • طرح درختکاری جهاد سبز در اهواز برگزار می شود - 81 بار

 • تجمع معلمان اهوازی برای مطالبات صنفی مقابل سازمان آموزش و پرورش برگزار شد - 76 بار

 • یادواره شهدای جهاد عشایر عرب ضد انگلیس و بزرگداشت سرلشکر علی هاشمی برگزار می شود - 75 بار

 • کد خبر : 67210
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۶
 •   

  الباجی : برخی مدیران خوزستان برای حفظ صندلی خود آمار دروغ می دهند

  نشست بررسی بحران زیست محیطی خوزستان و راهکارهای برون رفت از آن ، در تحریریه پایگاه خبری شوشان با حضور فرامند هاشمی زاده معاون عمرانی استانداری خوزستان ، جواد کاظم نسب الباجی نماینده اهواز ، گلمرادی نماینده ماهشهر و هندیجان ، دکتر مهدی قمیشی مشاور استاندار در امور آب و محیط زیست ، دکتر جعفری […]

  نشست بررسی بحران زیست محیطی خوزستان و راهکارهای برون رفت از آن ، در تحریریه پایگاه خبری شوشان با حضور فرامند هاشمی زاده معاون عمرانی استانداری خوزستان ، جواد کاظم نسب الباجی نماینده اهواز ، گلمرادی نماینده ماهشهر و هندیجان ، دکتر مهدی قمیشی مشاور استاندار در امور آب و محیط زیست ، دکتر جعفری استاد دانشکده کشاورزی ملاثانی و  جمعی از فعالان عرصه رسانه برگزار شد.

  در ادامه الباجی نماینده اهواز ، با انتقاد از عملکرد وزارت نیرو گفت: در رابطه با موضوع آب که مبحث اصلی مقابله با ریزگردهاست بعید به نظر می رسد که وزیر نیرو به قول و وعده های خود عمل کند. وزیر نیرو تاکنون نشان داده که به هر آنچه درباره خوزستان می گوید عمل نمی کند.الباجی با اشاره به نامه محرمانه اخیر هیات دولت برای انتقال آب ، گفت: نمایندگان خوزستان از زمان نامه محرمانه هیات دولت برای انتقال آب ، به صورت جدی پای کار آمدند و در مجلس و در زمان حضور رییس جمهور برای ارائه بودجه ، واکنش نشان دادند. در ادامه نیز جلسات متعددی با مسئولین ارشد کشور برگزار شد و گفته شد که چرا دولت باید برای انتقال آب نامه محرمانه بدهد؟!

  وی گفت: این نامه محرمانه ، مظلومیتی بر مظلومیت خوزستان به نمایش گذاشت. حرف اصلی ما در زمینه انتقال آب این است که باید بررسی شود که اصفهان به چه میزان آب شرب نیاز دارد و در حال حاضر چه مقدار آب منتقل می شود.نماینده اهواز افزود: در بحران اخیر خوزستان که تقریبا از نهم بهمن ماه شروع شد ، ضعف عملکرد وزارت نیرو به خوبی مشهود بود. نمایندگان برخلاف دوره های گذشته با یک انسجام کامل ورود کردند و به دو وزیر نیرو و جهاد کشاورزی و همچنین سازمان محیط زیست تذکر جدی دادند. در ادامه نیز در مجلس و در کمیسیون های تخصصی جلسات مختلفی با مسئولین ارشد برگزار شد. آمدن چند وزیر به خوزستان در نتیجه فشار نمایندگان برای رفع سریع بحران در خوزستان بود.الباجی نماینده اهواز علت اصلی بحران اخیرا ضعف وزارت نیرو و اجحاف وزیر نیرو در حق خوزستان دانست و گفت: وزیر نیرو هیچ وقت با مردم خوزستان صادق نبود و اگر فشار مردم ، مسئولین و نمایندگان نبود در شرایط بحرانی به استان نمی آمد. به عنوان نماینده مردم می گویم که چهار با با وزیر نشست داشتیم اما وزیر نیرو اقبال جدی برای رفع مشکلات خوزستان ندیدیم.

  برخی مدیران خوزستان برای حفظ صندلی خود آمار دروغ می دهند

  الباجی نماینده اهواز با اشاره به ضعف برخی مدیران اجرایی خوزستان گفت: پس از بحران ، ماشین های متعددی برای شستن مقرهای برق از استان های دیگر به خوزستان فرستاده شدند. آیا استان هایی که چنین ماشین های شوینده ای دارند نور چشمی هستند؟! آیا مدیریت ضعیف برخی دستگاه های خوزستان نمی توانست پیش از بحران درخواست امکانات نماید؟الباجی افزود: متاسفانه برخی مدیران خوزستان برای حفظ پست و صندلی خود ، یا آمار دروغ می دهند و یا از کمبودها سخن نمی گویند. ما هم معتقدیم که در این شرایط بحرانی باید مدیریت محلی را همراهی و حمایت کرد اما آیا وقتی یک مدیر ناکارآمد است باید حمایت شود؟! این بحران نتیجه عملکرد ضعیف برخی مدیران خوزستان است.

   

  برچسب ها :
 • ویرایش
 • گفتگو