عصر ما
 • کد خبر : 62897
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ آذر, ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱
 •   

  با تداوم گرد وغبار شدید ، پروازها دربندرعباس مجدد به حالت تعلیق درآمد

  مشاور رسانه ای مدیرکل فرودگاه های هرمزگان و مدیر ترمینال فرودگاه بندرعباس گفت: پروازهای این فرودگاه بین المللی بر اثر شدت وزش باد ، هجوم ریزگردها و کاهش دید، مجدد به حالت تعلیق درآمد. حسین پاسلار اظهار داشت: این امر پروازهای مسیرهای کیش ، ابوموسی و اصفهان را در انتظار بهبود شرایط جوی قرار داده […]

  مشاور رسانه ای مدیرکل فرودگاه های هرمزگان و مدیر ترمینال فرودگاه بندرعباس گفت: پروازهای این فرودگاه بین المللی بر اثر شدت وزش باد ، هجوم ریزگردها و کاهش دید، مجدد به حالت تعلیق درآمد. حسین پاسلار اظهار داشت: این امر پروازهای مسیرهای کیش ، ابوموسی و اصفهان را در انتظار بهبود شرایط جوی قرار داده است.

  82320593-71197414

  وی ادامه داد: شرایط جوی نامناسب که از بامداد اول آذر هرمزگان را درگیر خود کرده است در همان روز موجب لغو پروازهای فرودگاه بین المللی بندرعباس شد. مشاور رسانه ای مدیر کل فرودگاه های هرمزگان و مدیر ترمینال فرودگاه بندرعباس اضافه کرد: با توجه به وزش باد و هجوم ریزگردها در بندرعباس ، نشستن هواپیما ها در روز دوم آذر نیز با مشکل مواجه شد و پروازهای روز سوم آذر نیز با تاخیر انجام گرفت. پاسلار اشاره کرد: 44 پرواز فرودگاه بین المللی بندرعباس از روز اول آذر تا امروز بر اثر این شرایط جوی لغو شده و 32 پرواز نیز در روز چهارشنبه با تاخیر انجام شد.

  وی ابراز داشت: برای امروزپنجشنبه نیز انجام 26 پرواز برنامه ریزی شده بود که با توجه به شرایط جوی کنونی احتمال انجام شدن آنها بسیار ضعیف است. مشاور رسانه ای مدیر کل فرودگاه های هرمزگان و مدیر ترمینال فرودگاه بندرعباس خاطر نشان کرد : این شرایط جوی نامناسب به غیر از تاخیر و ابطال پروازها باعث ایجاد خسارت به این فرودگاه شده که بخش های عملیاتی و غیر عملیاتی با تشکیل تیم های ویژه در حال پیگیری مسائل و رفع آنها هستند. پاسلار اظهار داشت : مسافران با صبر و حوصله فرودگاه بین المللی بندرعباس را در امر ارائه خدمات یاری کرده و قبل از مراجعه حضوری برای اطلاع از شرایط پروازی با شماره‌های 199 و 07633611020 و 07633611030 تماس برقرار کنند. فرودگاه بین المللی بندرعباس در هفته 220 پرواز داخلی و خارجی در 18 مسیر پروازی دارد.

  برچسب ها :
 • ویرایش
 • گفتگو